נעים מאוד! 
מיטל גבע אוחיון :)
אשת ריפוי ואור, מנחה, מטפלת, לומדת ומלמדת, קוסמת, אמא, רוקדת ונהנית כל הזמן מהדרך :)
מורה ומטפלת מוסמכת בתטא הילינג מטעם בי"ס העולמי של וויאנה סטייבל. מטפלת ומורה מוסמכת לאקסס בארס.
בעלת מרכז להיות האינסוף שאני להתפתחות, ריפוי והעצמה.
בעברי (לפני כ-20 שנה, אבל נראה רחוק הרבה יותר...) אני באה מהאקדמיה, מתחום התזונה הקלינית (יש לי אפילו תואר שני M.Sc בתחום), ושנים רבות עבדתי כדיאטנית ומרצה לתזונה במכללות.
השנים הללו אפשרו לי להבין עד כמה מידע שמגיע אך ורק מהראש, ואינו מתייחס לגופים האחרים שהם חלק מההוייה שלנו, (הגוף הפיזי, הרגשי והאנרגטי), פועל בצורה שאינה מיטיבה איתנו.

המשכתי את דרכי כמטפלת באכילה רגשית בגישה משולבת שפיתחתי, המשלבת טיפול אנרגטי, רגשי, פיזי ומנטלי יחד. 
במהלך שנים אלו הכשרתי מטפלים לטפל באכילה רגשית ובמערכת היחסים שלנו עם הגוף והאוכל (על פי שיטת להיות חברה של הגוף) ב-15 מחזורים של קורסים שיצרתי והנחיתי.

בשנים אלו הכרתי את התטא הילינג, התחילה כמטופלת ואז כמטפלת ומורה לתטא הילינג, והבנתי עד כמה אנחנו למעשה הוויה אינסופית, ועד כמה הכל אפשרי. הבנתי עד כמה ידע עתיק יומין, אך נוכח ונגיש נמצא כל הזמן בתוכי, הבנתי שכדי "לדעת", לא חייבים ללמוד באוניברסיטה 7 שנים, לירוק דם יזע ודמעות ולתלות תעודות על הקיר... התחלתי להשתמש בידע הגבוה הזה לריפוי והקסמים החלו לקרות בהמוניהם!
מכיוון שאכילה קשורה להכל, והכל קשור אליה, הבנתי שאני מטפלת בכל תחום חיים אפשרי ושהשינויים המיטיבים מחלחלים לכל תחום בחיים, לכל מערכת יחסים. הבנתי שאני לא רוצה לאפשר ריפוי רק בתחום האכילה רגשית, אני רוצה לאפשר ריפוי!
ולמעשה אני כבר עושה זאת.

אז מי אני? 

התהליך שלי 

בינתיים למדתי גם אקסס בארס (קראו עוד בעמוד האקסס בארס), קונסטלציה משפחתית, חניכות לאנרגיה החדשה ועוד שיטות ריפוי עוצמתיות מופלאות בפשטותן.

היום אני מלווה גברים ונשים שבוחרים בדרך של התפתחות שינוי וריפוי עבור עצמם, שבוחרים לוותר על קושי, סבל, דרמה וכאב, לטובת הרמוניה, מימוש, שמחה, עונג והנאה בחייהם.
במקרים רבים טיפול אחד כבר יוצר שינוי מורגש ונוכח!!

בנוסף, אני מלמדת קורסי תטא הילינג ואקסס בארס, ומנחה סדנאות בנושאים שונים שאני חשה קריאה פנימית להביא לעולם ריפוי בהם.
מרגישה זכות גדולה, שליחות ויעוד בהבאת ריפוי לעולם בכזאת קלות ופשטות, ומודה על כך בכל יום <3